Finalists and Winners
2022 Finalists
-
Overall Pitch and Poster Winner
1st place: Alison Conway - Castoff's Creative
- Social Enterprise
1st Place: Jake Farrace - Mediums
2nd Place: Alicia Young, Viswanath Nukala - Pherolize3rd Place: Dania Crivelli - Piensa Consulting
- High Tech
1st Place: Saad Mahiuddin, Elisa Schulz da Casto Mazzo - Diagno Sports
2nd Place: Joel Quarnstrom, Carson Taylor, Tristen McCarter - Smart Caps
3rd Place: Elo Enwa - Loqui.AI - Main Street Lifestyles
1st Place: Rafiu Ali - Tutor Saab
2nd Place: Alison Conway - Castoff's Creative
3rd Place: Zakeya Johnson - Happy Ever After - Rising Entrepreneurs
1st Place: Kyla Ellis - Events Unboxed
- People's Choice
Alicia Young, Viswanath Nukala - Pherolize
2021 Finalists
-
Overall Pitch and Poster Winner
1st place: Patrick Bruce and Rachel Brown - Titan
- Social Enterprise
1st Place: Eden McCormack, James Avery, and Keenan Holsapple - Wave
2nd Place: Alejandro Garcia-Montiel - Me-Go World - Big City/High Tech
1st Place: Aaron Chambers, Alexis Drake, John Daniels, and Rosty Bruce - ParkingU
2nd Place: Patrick Bruce and Rachel Brown - Titan
3rd Place: Rowdy Malchow II and Carly Gotcher - Blue Lotus Energy - Main Street Lifestyles
1st Place: Kyla Ellis - Events Unboxed
2nd Place: Camden Swan - 918 Crepes
3rd Place: Johnathon Clark, Nate Nuthman, Ian Babb, and Ricardo Cortez - Sole Swaps - Rising Entrepreneurs
1st Place: Courtney Brown - AGSPOSURE
- People's Choice
Eden McCormack, James Avery, and Keenan Holsapple - Wave
2020 Finalists
-
Overall Pitch and Poster Winner
1st place:
Eric Michael Antonelli, Mangalam Ravi Sahithya, Anirud Reddy Vem and Mohit Saraswat - Prostasia
- Social Enterprise
1st place: Sean Tolbert - Present Educational Resources
2nd place: Mayra Salazar - Light.Love.Life
3rd place: Dawson Haworth - Charity Guru
- Big City/High Tech
1st place: Jackson Moore - MentorMatch
2nd place: Eric Michael Antonelli, Mangalam Ravi Sahithya, Anirud Reddy Vem and Mohit Saraswat - Prostasia
3rd place: Braden Rubrecht - Bzzr
- Main Street Lifestyles
1st place: Jaxton Secrest - Payne County Beef Co.
2nd place: Kameren Batiste - Phantom Beauty
3rd place: Emily Geest and Sarah Elzay - Pollinator Productions
- Rising Entrepreneurs
1st place: Courtney Brown - AGSPOSURE
1st place: Muwanika Idiobe - Jdiobe Food Industries
2019 Finalists
- Overall Pitch and Poster Winner
1st place: Henry Cannon - Whisk
- Hipster/Hacker Track
1st place: Marshall McAdams and Bo Faver - Conshareto
2nd place: Henry Cannon - Whisk
3rd place: Erick Gonzalez - BikeSafe
- Hustler Track Winners
1st place: Muwanika Jdiobe - Jdiobe Food Industries
2nd place: Reid Reisling and Michael Buckley - Rip-Dip-Sip
3rd place: Maya Salazar - Hawka
- Social Track
1st place: Rachel Brown - Strides
2nd place: Courtney Brown AGSPOSURE
3rd place: Grace Gunderson - SAFE